AMD Sempron 2600+, soc.754

zdravim chtel bych se zeptat mam procesor AMD Sempron 2600+, soc.754 palermo a chtel bych si vylepsit pc jaky procesor nejlepsi nebo dobry by mi do pc sel.Predem dekuji za odpoved

Odpovědi na otázku

sezen si atlon 3000+ z bazaru nic se jiz neprodava pro tvou desku nezapomen aktualizovat bios.

Ahoj, no to máš smůlu, nové procesory už s 754kou už nekoupíš. Jedině bazarové, pokud bys sehnal nějaký Athlon..třeba tenhle je silný dost : www.aukro.cz ...