AMD Ryzen vs Core i5 ?

Co je lepší na Battlefield 1 ? Chci to dát do našeho PC.dík

Odpovědi na otázku

Zatím jen těžko odhadovat. Záleží jak umí BF1 využít více jader a jak velký bude výkon ryzenu na jedno jádro. Počkej si zhruba týden až dva a budeš mít jasno. Sám jsem velice zvědavý... Osobní typ je, že intel bude mít ve hrách lehce navrch.

Můj osobní typ je, že opr.cas Vinetua

Dobry dotaz, nespravny cas.Zadaj ho znova o par mesiacov, alebo napis do vestirni.

Ale on píše na férovku, Co je lepší ?!dobře já ti řeknu třeba Ryzen, takže objednej a zítra to namontuj

Studuj - je tam i pár testů a i adresa na předobjednávky Ryzenů a desek.(ale ty ceny)http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Vydrž chvilku, až to bude konečně venku a bude to otestované. Vždyť to bude již brzy. <speculation>Ve většině her bude záležet hlavně na tom, jaký bude opravdu výkon na jádro (IPC). Pokud bude srovnatelný, bude to +-stejné, pokud horší, bude i5 lepší. Ale v těch hrách, které umí využít i7, tam se dá očekávat, že Ryzen za podobnou cenu jako i5 (tedy R5 s 4c/8t nebo 6c/12t) budou lepší. </speculation>Ale nemá moc smysl věštit, realitu ukáže čas. Před vydáním Phenomů I i FX byl také net plný superlativů a nadšení (stačí si vyhledat pár článků z té doby) a dnes víme, jak to reálně dopadlo (Phenom I byl díky chybě propadák od začátku, FX díky nízkému IPC podávalo často horší výkon než předchozí Phenom II).

Jestli to nedopadne jako u phenoma 1, tak na BF1 bude Ryzen rozhodne lepsi. Tahle hra je jedna z mala, ktera vykon vicejadra vyuzit umi.