Amd radeon hd5450

zdravím vás mám malej problém mám starší počítač se základní deskou msi 0A48 mám tam cpu intel pentium 4 ht 3.20 ghz ramky 2 gb kingston 1024 mb a 1024 mb dneska jsem zkoušel přidat grafiku amd radeon hd 5450 512 mb a když sem ji tam dal pc se rozjelo ale jenom větráky na plno Žádný pipnuti nic a obraz na monitoru žadnej nevíte někdo v čem je problém grafika je v Pořádku v Jinínem pc

Odpovědi na otázku

Koukni do BIOSu, zda není nastavená "napevno" jen integrovaná grafika a změň to. Naflešuj nejnovější BIOS. Některé MB měly s ATI grafikami problém. Zkontroluj, že grafika sedí ve slotu nadoraz. Připoj monitor do vložené grafiky. ☺