» Poradna » Notebooky

Amd qc 4000 výměna (náhrada)

Dobrý den chtěl bych se zeptat slyšel sem že se dá vyměnit (nahradit) Procesor v notebooku mám Lenovo ideapad g50-45 a mám v něm amd qc 4000 (1.30 Ghz) takže bych se chtěl zeptat jestli by šel nějak vyměnit popřípadě bych chtěl do notebooku tak 2.4 Ghz jestli máte nějaké tipy ? Prostě bych chtěl lepší procesor Díky :)

Odpovědi na otázku

1. Chybaju detaily ohladne tvojho pocitaca napr typ/seriove cislo zakladnej dosky, ci mas aspon 4gb ram.2. Mas v pocitaci hdd alebo ssd? Ak hdd vymen za ssd to ho moze dost zrychlit3. Super kupis si nb za 300 eur a po case chces upgradovat. Co tak nabuduce rovno kupit nieco vykonnejsie. Netreba potom nikam vypisovat a ziadat o pomoc inych :)Prid

V tomhle laptopu CPU nevymenite.Ikdyby vymenit sel, tak laptopove procesory od AMD jsou stejne na prd.Tenhle stroj nekomu venujte a poridte jiny, s pouzitelnym procesorem (coz v poslednich letech - bohuzel - znamena od Intelu).

JO a myslíš na intel HD

A já jsem zase slyšel trávu růst....... Jo kdybys taky náhodou slyšel v hlavě kroky - tak to ti odešel mozek