AMD Grafika a Intel Procesor?

Myslíte že by vadilo mít dohromady v jednom PC grafiku AMD RX 460 a Intel core I5 6600K. Kdyby se našel nějaký odborník co by poradil jestli to dohromady nebude dělat problémy.AMD RX 460 : https://www.czc.cz/gigabyte-radeon-rx-460-2g... Intel Core I5 6600K : https://www.czc.cz/intel-core-i5-6600k/17631...

Odpovědi na otázku

Neměl by to být problém. Taky mám AMD grafiku a Intel CPU. Oboje funguje tak jak má.

A jaký máte procesor a grafiku?

Mám CPU: I5-3570kA k tomu grafiku Sapphire Radeon HD 7950

Já mám Intel core i 7 3.20gh (nevím typ) A GPU amd 0UGA8 a funguje to dobře

Provozoval jsem dříve C2D E8400 dohromady s ATI HD3870, zcela bez problémů, nyní mám i5 3350p s RX470, taktéž bez problémů.

Ešte dnes verí niekto tomu, že k AMD CPU AMD GK a k Intelu žiadna, lebo Intel externé GK nevyrába? K čomu potom nVidia?

Proč by měl být problém? To si myslíš že jediný funkční komba jsou Intel+Nvidia a AMD+AMD? Momentálně mám v PC i3 6100 a RX 460..

Podle mne si AMD nemůže dovolit dělat problémy lidem s Intel CPU. Jinak během historie jsem měl dva desktopy s AMD procesorem a deskou s čipsetem a IGP od nVidie a taky s tím nikdy problémy nebyly.

Třeba se bojí, že se mu budou v té bedně hádat...

Jelo by to, ale určitě bych to tak nesložil, absolutně nevyvážené duo...

Tak prosím poraďte něco za podobnou cenu . Procesor bych chtěl nechat