» Poradna » Notebooky

AMD drive přestal pracovat a byl úspěšně obnoven.

Vždy kdyz pustím GTA 5 se mi ani nespustí a uz při načítaní mi problikne černě monitor a napíše mi to AMD drive přestal pracovat a byl úspěšně obnoven a takhle cca 3 po sobě pak mi zmizí načítací kolečko a nic se nedeje jen mi to fur píše tu větu.Soustava notebooku: Operating System: Windows 8.1 64-bit (6.3, Build 9600) (9600.winblue_ltsb.170810-1616) Language: Czech (Regional Setting: Czech)System Manufacturer: LENOVO System Model: 80FA BIOS: B5CN37WW(V2.03) Processor: Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz Memory: 8192MB RAMAvailable OS Memory: 8106MB RAMgrafika AMD radeon (TM) R9 M375

Odpovědi na otázku

A máš to při hraní v síti pokud ne,tak to bude tím.

Pomalu a jistě ti odchází grafika... A bude to čím dál horší.. Až nastane den, kdy ten noťas prostě nic nezobrazí.. dílo bude dokonáno.. Doporučuju návštěvu servisu, kde by pro jistotu provedli diagnostiku základní desky.. poté bude jasno..

Odpálil si si grafiku

Asi ti to ještě nikdo neřekl, ale notebook není na hry, tuplem takto lacinej křáp.