» Poradna » Notebooky

AMD Catalyst control center blbne

Zdravím, dnes jsem zapl ntb a z ničeho nic mi vyskočila tabulka od amd sotva jsem ji stačil přečíst a hned zimezela..No a s ní taky catalyst control center a stejně tak i zmizela vůbec grafika od AMD ve správci zařízení... je tam jen integrovaná od intelu..Zkoušel jsem na netu najít různé soubory přímo na AMD stránkách abych si stáhl CCT znovu ale nic nefunguje vždy to nahlásí nějakou chybu nebo že užívaný hardware není podporován..Zkusil jsem i instalačky které jsou přímo v PC ale jedna napíše že instalace balíčku selhala a druhá se sice nainstaluje ale CCT furt chybí..Bohužel už nevím co s tím..Dokonce mi přijde že i hry se bez toho sekají.. respektive snížil se výkon.. nevím zda je to možné ale je už je to asi tak..Proto se ptám a prosím jestli by někdo nevěděl co s tím. Díky

Odpovědi na otázku

Me AMD zacalo hazet modrou smrt.Tak,ze pouzi tohle odinstaluj uplne ovladace,tim to http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/A... pokud to bude blbnout,tak to udelej v nouzovem rezimu,ja to tak musel udelat jelikoz modra smrt skakala i pri tom.A pak az to odinstalujes,tak spust tohle http://leteckaposta.cz/414643458 je to od AMD jeste starsi instaler GK,oni uz na strankach maji novou verzi a ta se musi instalovat coz nechci.A kdyby ti nesli nainstalovat nejnovejsi ovladace,tak pouzi nektere z archivu.

Zkusil jsem to, odinstalace proběhla v pohodě ale po použití autodetectu mi to vyhodilo tohle https://ctrlv.cz/RQE0 a když jsem zkusil použít už nějaké instalačky co jsem tu měl v pc tak furt nic.. cct chybí i když to nahlásí úspěšnou instalaci a nebo se instalace nezdaří

Obnov OS ze zálohy - pak bude vše fungovat jako dříve.Pokud zálohu nemáš, tak jsi prostě trubka. Doufám, že se z toho aspoň poučíš pro příště...

Svým zhůvěřilým chováním jsi usmažil GPU.NB = profi nástroj na cesty.Pro hry slouží:a/ herní konzole;b/ plnohodnotný stolní PC.

Tím pádem jsem nadšen že jsem ji usmažil zapnutím PC 😀

A nebo muzes spustit automatickou detekci. http://www.intel.com/content/www/us/en/support...

Tohle jsem měl taky :) Stačí vědět jakou grafiku tam máš a najít ji v levém sloupci kde je buď podporovaná řada nebo přímo typ. Najdi a stáhni na typ tvého OS a GK.Nepomohlo?1. Reinstalace...2. Sice k ničemu ale funguje! Driver Booster, stahni z offi stránek do Googlu napiš -"- verze license key najdi si klíč vypni internet, aktivuj. A nech nainstalovat pouze ovladače na GK ono si to vytáhne z Offi stránek AMD :) 3. Možná máš toast :D Ale dost nepravděpodobné ;)

Oprava:*v pravém sloupci