AMD-A64 uvedení revize s SSE3

Na Cebitu bylo uveřejněno, že 4. dubna vyjde nová revize, která umí SSE3. Víte o tom něco?

Odpovědi na otázku

Kaparád google už o tom ví delší dobu docela dost. Jestli je to pro Vás důležité, zkuste se ho zeptat. Na amd.com o tom určitě nebudou nic psát, aby nevyvolali paniku..

ne ale SS3 je od Intelu takze AMD je very fuck firma

Milý FMG.sk,i naprosté kraviny, kterými dnes stránky poradny "obohacuješ" lze psát tak, aby dávaly jistý, ikdyž zvrácený, smysl. Například tento tvůj příspěvek nedává smysl ..a bohužel tomu nepomohlo ani odvážné použití vulgarismu v cizím jazyce a vynechání interpunkce (+ obligátní obrázkový smajlík). Pokud tedy chceš dělat machra a/nebo se znemožňovat, musíš mít stále na mysli, že nelze zcela pominout srozumitelnost obsahu.Chápu však, že v jistém věku představuje soustředění na tvorbu formálně i obsahově kvalitního textu neřešitelný problém. Přemluv tedy prosím rodiče, ať ti koupí nějakou vhodnou hračku - třeba kačera na provázku nebo Sony PS2. Ty budeš spokojen, my budeme spokojeni.Tuto svoji radu umísťuji záměrně sem. Jistě připoutá dříve či později pozornost tvého zraku, nervózně vyhlížejícího čerstvě se rozhořívající flame. Bohužel nenalezneš, cos hledal..

Pani klidek jo!