» Poradna » Mobily

Amazon

Myslíte si že si můžu objednat telefon z Amazonu, A přijde mě v poho do Česka?

Odpovědi na otázku

Z německého Amazonu ano.

Ak vam dovoli vybrat dopravu do CR tak ano, ak nie tak nie.Amazon ak sa nemylim je trhovisko - tak ako aj Aliexpress - nieco predava priamo Amazon, nieco ostatni predajcovia, ktori si tam platia len priestor = moznost tam predavat svoje produkty.Zalezi teda od predajcu ci umoznuje dorucenie aj do CR a za aky peniaz.Ak tovar pride zo skladu mimo EU tak pocitajte aj s dalsimi nakladmi - clo, dph, pripadne poplatky za vybavanie colnych nalezitosti ak tam nebude uvedene, ze je vsetko v cene.Treba vyklikat a uvidite.

Na pripadne poplatky, by ste mali byt upozorneny dopredu.

Ak si svojpravny, tak odpoved na prvu cast otazky, je ano. Druha cast otazky zalezi od konkretneho Amazonu, prip. predajcu na Amazone.

Ano môžeš ale treba si dať potor na:- Či nakupuješ priamo od amazonu alebo od nejakého predajcu, ktorý predáva pod amazonom.- Clo, DPH a dopravu.- Keď sa takto pýtaš, vážne netuším ako budeš riešiť prípadnú reklamáciu.

Ja tak kupil pixel 7 pred 3 tyzdnami. Prisiel v pohode len objednavku rozdelili na 2 časti lebo sklo nemali a prislo dodatocne.

JJ, to je znama vlastnost Amazonu. Jakmile je v objednavce vic zbozi, zakaznik nema casto zadnou kontrolu nad tim, v kolika zasilkach to cele prijde. Nekdy je to pomerne neprijemne.