» Poradna » Programy

Amazon Kindle Touch - vydrz pri prehravani mp3

Ahoj, pouziva tu nekdo Kindle Touch na prehravani mp3?
Jezdim casto na hory, kde jsem tyden i vic bez moznosti dobijet. Taham tezkej batoh, takze misto knizky bych vzal ctecku a zaroven bych vyresil i prehravani mp3. Jen netusim, kolik toho Kindle Touch snese. Diky za vase zkusenosti.

Odpovědi na otázku

týden bych řekl že je moc, pokud by to bylo několik hodin denně tak asi nevydrží . .
víte oni všechny ty recenze tomu vždy přidají několik desítek %% provozu, vy pak máte to zařízení už trochu starší, baterii už neni tak dobrá a na těch horách je pak vysoká teplota/nebo naopak nízká, obojí baterii nepřidá a zkracuje tu výdrž, mám telefon s Androidem a Playbook, tam je u obojího udávaná výdrž desítek hodin na mp3 a stejně to je každý druhý den (pokud to hraje tak 3 h dopoledne a 3h odpoledne)

na Kindle si můžete dokoupit spoustu pouzder co mají v sobě druhou baterii, solární články, anebo kabel do mikro USB a jednoduchý malý adaptér do zásuvky na USB a nabíjíte to v hotelu

Kindle touch by mohl tak 3 dny (tj 2x víc než obyčejný tablet) podle mého názoru vydržet

Diky za odpoved!