» Poradna » Ostatní

Amazon Kindle Paperwhite 3 - vypínání se zavřením obalu

Ahoj,mám čistě zvídavý dotaz. Pod stromečkem jsem objevil A.K. Paperwhite 3 spolu s pouzdrem (bez magnetu - možná to je relevantní informace :D). Chtěl bych vědět, na jakém principu se čtečka zapíná, když pouzdro otevřu. Pokud vím, tak světelné čidlo má až A.K. Voyage, nikoliv Paperwhite. A vzhledem k tomu, že nic mechanického na základě čehož by to fungovalo nepozoruji, opravdu nevím.Díky!

Odpovědi na otázku

K tomu stačí malý magnet v obalu.

Aha..Děkuji, obal je právě bez magnetu, který by sloužil k uzavírání obalu na pevno, tak sem absolutně nevěděl, čím to je...

Jsi sledován v Matrixu a jelikož je úsporný rok, tak kdykoliv přijdeš a otevřeš ... vidí to v kódu prostě.