» Poradna » Notebooky

Amazon fake nebo opravdový?

Zdravím,Jaký máte názor na tento produkt z Amazonu? Může jít o nějakou promo cenu nebo by jste do toho nešli?https://www.amazon.de/Asus-GL502VS-FI046T-Noteb...

Odpovědi na otázku

tohle ti nevadí?"Kein Verkäufer liefert diesen Artikel aktuell in die Tschechische Republik."

Nene. Bydlím u hranic a mám známého v Německu na koho to poslat. Jen je mi divné, že se prodává takhle levně, když nikde jinde pod 2000 euro není.

Je to OK a už se zde řešilo.

Mohl by jste mi prosím poslat odkaz k té diskusi? Je to pro mě dost peněz, tak bych je nerad už nikdy neviděl.

očíhnul sis jak je to se zárukou? Jestli třeba CZ pobočka Asusu akceptuje notes koupený v DE nebo jestli musíš reklamovat v DE pobočce... Taky v popisu nikde nevidím přesný popis - stav - je opravdu nový? a záruka - nikde nic.

Máš pocit, že Amazon je nějaký malý podvodný obchůdek, co prodává padělky? To snad ne...

Nee ale ta cena je prostě podezřelá.

Tak ještě jednou, opravdu si myslíš, že největší e-shop na světě bude prodávat padělky? Když si odpovíš na tuto otázku, tak budeš znát i odpověď na tu svoji ;)

To je jasný jak facka: „Derzeit nicht verfügbar. Ob und wann dieser Artikel wieder vorrätig sein wird, ist unbekannt.“Stává se to běžně. Objednáš, strhne se ti platba a během pár dnů ti vrátí peníze s tím, že došlo k interní chybě.