» Poradna » Programy

Amarok

Zdravím.Dnes som nainštaloval beta verziu Mandriva 2009 a narazil som na problém.Zvuk ide..ale ked chcem spustiť prehravanie hudby cez amarok neprehraje.Chcem sa spýtať aky balík kodekov by som mal stiahnuť. Ďakujem.

Odpovědi na otázku

A tvari se, ze to hraje, nebo to napise chybu, ze ten soubor nemuze prehrat? V jinych prehravacich to funguje?

Tvári sa to že hraje.

No a neni to jenom ztlumeny? :D

doplnim kolegu spusti alsa-mixer a skontroluj supatka

skus najnovsie libxine z cookeru

Trošku som sa v tom hrabal....ale vyzera to že ten ..libxine ...je pre UBUNTU...balíčky .deb...ja mam MANDRIVU

su aj v rpm, alebo skus zmenit engine na gstreamer, najdi balicky v rpm