» Poradna » Windows (a jiné OS)

ALT+TAB ze hry na plochu windows 10

Nevedel by mi nekdo prosim poradi s tim, kdyz jsem ve hre a dam zkratku ALT+TAB, tak kdysi mi hra spadla na listu a dostal jsem se na plochu, ale ted zustava na pozadi. Jen se mi prekreje treba prohlizecem atd..diky za odpoved.

Odpovědi na otázku

Na to teď stačí klávesa Windows.

Spadnutí na lištu, tomu se říká MINIMALIZACE. A klávesová zkratka ALT+TAB není pro zobrazení plochy, ale pro přepínání mezi spuštěnými aplikacemi. Když ti to tak fungovalo...něco jsi měl asi divné - asi jsi neměl nic jiného spuštěné a aplikaci na celé obrazovce to prostě minimalizovalo. Na zobrazení plochy je WIN + DPravý klik na liště a zvolit "zobrazit plochu", ale to ti z aplikace (hry) na celé obrazovce nepůjde.Jen klávesa Win by ti měla taky fungovat, ale opět to není standard na zobrazení plochy jako to ALT+TAB, protože to je jen na zobrazení Start menu. Pokud bys měl spuštěnou a neminimalizovanou jinou aplikaci, zobrazí se ti ta aplikace.

Záleží na nastavení zobrazení ve hře, jestli tam máš fullscreen tak po alt+tab spadne do lišty, windowsd fulscreen se jen překryje jinou aplikací.

Díky moc! Pomohlo :)

Já mačkám vždycky alt+entertím se zmenší hra a jsem zároven na ploše.