» Poradna » Windows (a jiné OS)

Alt+TAB nefunguje tak jak by měl

Dobrý den, mám takový problém, co se týče funkce ALT+TAB, používám tuto klávesovou zk. dost často - abych se například dostal ze nějaké hry a podíval se na nějaký návod na internetu. Dřív to fungovalo tak jak mělo, zmáčkl sem ALT+TAB do 1s mi to vyběhlo na plochu ze hry a mohl sem dělat co chtěl, a až sem se rozhodl ke hře vrátit, opět sem zmáčkl ALT+TAB a bylo to.. Jenže poslední měsíc, se mi stává že když tuto klávesovou zk. použiji, tak mi daná hra zamrzne (Děje se to u všech her) a musím počkat tak 30s než se ze hry dostanu na plochu a dalších 30s když se do hry zase chci dostat.. Děje se to u všech podobných zk. (CTRL+SHIFT+ESC, ALT+CTRL+DEL ..atp) Nevíte někdo co s tím? Počítač mám aktualizovaný, drivery také.. Děkuji za všechny rady.

Odpovědi na otázku

Prosím? Nic o tom, že mi funkce ALT+TAB nefunguje jsem nepsal, ona funguje, jen mi aplikace přitom zamrzne a musím chvilku počkat.

A proč k tomu nepoužiješ klávesu Windows.

Tak se podívej do správce úloh co ti v ten moment tak vytěžuje pc,že zamrzne.

Právě že vůbec nic, CPU/RAM/DISK všechno má normální hodnoty. PC nezamrzne celý, prostě zamrzne jen ta aplikace ze které vyskočím. Co se týče teploty CPU - ta je také v pořádku + 3 týdny zpátky jsem měnil chladící pastu.

Nejen hw.Podívej se jestli to nedělá sw.

Vyřešeno.. Na drivery jsem používal Driver booster a tam se neukazoval nejnovější update na GK - Tím pádem sem neměl nějaké aktualizace na GK a něco nefungovalo správně. Omlouvám se.