» Poradna » Počítačové sítě

Alternativní uložiště pro "cokoli"

V dnešní době máte spoustu možností kam uložit svá data. Jak Google, tak třeba Microsoft nám nabízejí své služby v podobě datových uložišť, mailových schránek, lze nastavit kalendáře, RSS kanály, atd atp. Co si budeme povídat, málokdo rád svěřuje svá data někomu jinému, málokdo si přeje aby se někdo staral o to, co ho zajímá, jaké jsou jeho kontakty, jaké RSS kanály sleduje a podobně. Je alternativou pro tyto služby zřízení domácího serveru? Bede to fungovat stejně, jak na těchto výše jmenovaných službách?

Odpovědi na otázku

Jak si domácí server postavíš a nastavíš - tak bude fungovat.

Takže možné to tedy je ano ?

ano