» Poradna » Mobily

Alternative iTunes pro Windows

Dobrý den,hledám konkrétní program, který dokáže spravovat iOS zařízení. Zapomněl jsem název a zrovna bych jej potřeboval. Uměl pracovat se soubory, s hudbou, s fotkami, s kontakty, s vyzváněním (z online databáze si šlo vybrat ze stovky různých vyzvánění) aktualizovat telefon, resetovat jej, zálohovat jej, zobrazit stav baterie, verzi iOSu, seriová čísla telefonu apod. A je kompletně zdarma, jednoduchý a velmi funkční. Logo mělo tuším modrou barvu. Neznáte někdo název?

Odpovědi na otázku

Bohužel není. Ale asi mi nezbyde než jednu z těch nabízených alternativ vyzkoušet.

Apple vážně umožňuje takovou správu iOS zařízení software třetích stran? Nepopírám, jen se tomu divím

Funguvalo to perfektně. Nutnost byla jen mít nainstalovanou tu minimální část z iTunes, ovladače apod.

Zdarma zadny takovy program neni.Nepletes si to s Floola, ktery slouzil primarne pro iPody jako nahrada iTunes?

Nepletu.

případně to musí bejt jeden z tadytěch..https://listoffreeware.com/free-iphone-manager-windows/

Díky za snahu. Hledal jsem ten 3U Tools.

3u tools

Díky, to by mohlo být ono.

Jo, to je ono. Díky moc.

Rádo se stalo. Sám mám Maca, ale na Windows by to byla jasná a bezkonkurenční volba.