Alternativa za 6950-ku

Jakou výkonnější alternativu poradíte?

Odpovědi na otázku

Nic?

Opravdu nevím?

pleasssssss.

čemu 6950 nestačí?

Mě,mám na ní chladič Accelero Extreme,a je sním příliš dlouhá.

nechal bych ho tam a jen "upravil" case... asi vadí hdd, co?

Ani ne,nedávno jsem kupoval skříň Coolermaster Cosmos,ale tak dlouhá graf.karta mě štve.

to je teda důvod

pardon,kupovala.

kolik má ten chladič? 28cm?

To jsem neměřila.ale je o dost delší nežli grafická karta samotná.

A nebylo by rozumnější pořídit menší chladič než jinou grafiku?

asi tak já mám shapphire 6950 a prostě stačí na všecko co chci, předtím sem měl msi 8800 ultra, ale byla dost nestabilní a na víc monitorů úplně vypínala. 6950 je podle mě sqělá karta a raděj si tedy pořiď menší chladič... tenhle prodáš i když když máš nalepený chladiče pamětí atd, tak asi bude trochu problém, - prodáš levně nebo nový chladiče na paměti ... měl bych zájem

Toho blba si nevšímejte, jen si tu dělá prdeI a trpí těžkou schizofrenií:Pan Někdo 90.183.82.217Pošuk 90.183.82.217Slečna 90.183.82.217Irenka 90.183.82.217Hynek Václav 90.183.82.xxxSlečna 90.183.82.xxx Svoji HD 6950 tu řeší už snad 3 měsíce.

díky, já to zas tak nesleduju

Je to ztráta času, poradíš mu vhodné náhrady (prakticky vždy mu jsou doporučovány ty samé) a ten debil se za 2 dny zeptá na to samé znovu pod jiným nickem. IP stále stejná.Poslední dobou asi podstoupil operaci pohlaví, ale ještě nemá ujasněné, jak se jako dívka bude jmenovat...

Např.:http://www.zive.cz/poradna/graficka-karta/sc... http://www.zive.cz/poradna/co-poradite-za-ko... Vypadá to, že už většinu jeho stupidních dotazů smazali.

Kam se na to hrabou trnky brnky, chciju :D :D s tou schízou jsi to vystih