» Poradna » Programy

Alternativa MKVToolNix

Zdravím.Potřebuji poradit freeware/opensource alternativu programu MKVToolNix. Do teď jsem pro úpravu (odstranění/vložení titulků, audio stop, kapitol) MKV souborů používal MKVToolNix, ale nyní potřebuji upravovat soubory MP4. S MKVToolNix jsem nadmíru spokojen, splňoval mé funkční požadavky a měl přehledné GUI s možností pokročilého nastavení. Existuje něco podobného pro šťourání se v MP4 souborech? Používám Windows 7/8 x64.Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Yamb nebo My MP4Box GUI

Existuje šikovná aplikace, kterou si přehodíš kontejner z .mkv na .mp4 a opačně. Je to bezeztrátové a velmi rychlé. Aplikace podporuje i dávkový převod a dokonce se nemusí instalovat. Takže stačí .mp4 přehodit na .mkv, upravit pomocí MKVToolnix a v případě potřeby přehodit zpět na .mp4. Video a zvuk uvnitř kontejneru zůstane původní.Přímé "šťourání" v .mp4 souborech není rozhodně tak pohodlné jako v .mkv - to nakonec brzy zjistíš sám. (MEGui)http://www.videohelp.com/tools/Video-Container-Cha...