» Poradna » Programy

Alternativa k Windows DVD Maker

Zdravím, prosím radu, jak pro vypálení DVD nahradit Win DVD Maker, který uměl to, ze při přehrávání disku s vícero snímky navazovalo plynule jedno video za druhým. (Pozn.: Samozřejmě x let používám Nero, tam ale po přehrání jednoho z videi vždy naskočii hlavni menu - seznam a další video se musí "ručně" pustit.) Několik programu jsem zkusil bez uspechu . Pro info jedna se "distribuci" rodinných záběru v rámci rodiny, takže flashky a ext.disky mi nepomohou. Byl jsem roky spokojen s W7 kde ten program byl ale odešel mi hard disk takže jsem měnil PC a a W DVD Maker nemohu nikde najít. Dík. Ivan

Odpovědi na otázku

To myslíš tohle nebo jak,že nejde najít. https://www.topwin-dvd-maker.org/

Dík, zítra vyzkousim na PC.

Dík, zítra vyzkousim na PC, snad něco z toho bude přehrávat plynule.