» Poradna » Notebooky

Alternativa k Macbook 12

Dobrý den,mohli byste nám poradit alternativu k Macbook 12"? Nechce se nám čekat na podzimní refresh.Mělo by jít o elegantní a representativní notebook do "kabelky". Žádný extra důraz na výkon, spíše na váhu, výdrž, display a eleganci.Cena cca do 30k bez DPHDíky!

Odpovědi na otázku

Zde bych to popravdě neřešil a šel do aktuální 12''. Jednu dobu jsem právě taky takhle hledal a vzdy tomu něco chybělo (když pominu systém...) a věřte, že žena spíše ocení ten Mac ;)

Blbost volil bych nějaký pěkný Dell.

napadl mne XPS 13 nebo nějaký Zenbook, ale mám dojem, že je to dost přes rozpočet.

Alternativou k Apple je zase jen Apple obzvláště u takového subnotebooku/netbooku jako je Macbook 12 v zlaté nebo růžové "metalíze"