» Poradna » Ostatní

Alma 2800 HEVC

Dobrý den, zdechnul Alma 2800 HEVC, co má analogový výstup a jiné STB jej nemají, toto provedení se již nevyrábí, takže zda je to možné opravit. Kontrolní dioda svítí, ale jinak na displeji nic, do televizoru nejde nic, jen piští jako kdyby se pokoušel nastartovat.Jak prosím nahradit analogový výstup? SCART kabel je možno použít jaký nejdelší, HDMI kabel je možno použít jaký nejdelší, nebo prosím jsou jiné možnosti? Myslím krom toho, že každý televizor bude mít svůj STB? Díky, Škoda B.

Odpovědi na otázku

Toto novější provedení Alma 2800 SE ten analogový výstup už nemá a ten mne zajímá, čtěte prosím pořádně a myslete u toho, děkuji.

To máš CRT TV?

Jsem laik a tak nevím co je CRT TV?

Tak ono to asi v Rudým právu nebylo, tak to hold neví. Nebudeme se mu smát.

Kdyz si zvykly na Almu tak kup tu co dodal odkaz. Ja uz jsem se v Datartu napalil pred 7 tydny s Teslou 900 kc ani kabl propojovaci k telce Datarti nepridali, rada jinych prodejcu ano., tvrdili ze Almy nebudou v prodeji

"Kazdy televizor bude mit svuj STB", coto?! Co tam prosimte pytlikujes za reseni?

Toto novější provedení Alma 2800 SE ten analogový výstup už nemá a ten mne zajímá, čtěte prosím pořádně a myslete u toho, děkuji.

a scart je jaky vystup? nebo co bys tam chtel mit?

Ptam se jak to mas resene kdyz se podivujes nad tim ze kazda TV by mela mit vlastni STB. Neco ve smyslu ze z jednoho STB posilas analogovy signal do vice TV?

Analogový výstup potřebuješ k čemu? Ty nemáš na televizi ani jedno HDMI? Co to je zač?

Třeba ma Philips z roku 1997 se dvema scart nebo JVC o deset let starši s jednim a vystupem na sluchatka.Ty stroje jeste jedou a jako tezitka jsou dobre v dolnich castech. Aušus nabytek pak neztraci stabilitu a nepada na děcka

porid si za odvoz aspon tv se scartem nebo lcd za tisicovku ci i mene s hdmi.

Scart mam metr osmdesat a druhy pres tri metry ale ne ctyri metry. Jedou v pohode. Na telce stare 5 let pouziji Scart uz jsem zkousel s Teslou, HDMI je zbytecne drahy kram do baraku ( plna suplata nabijecek a starsiho zarizeni k vezima gramo staci)