» Poradna » Ostatní

All in one

Názor na PC All in one. Díky

Odpovědi na otázku

Plečka i použitelný stroj. Ošklivý i pěkný. Levný i drahý. Špatně i dobře chlazený.

Názor na PC All in one. Nemáš zač.

Do kanceláře je to vhodné.

v kanceláři pracují s počítačem prakticky všichni - od účetní, přes vývojáře až třeba po grafiky. Takže obecně napsat "Do kanceláře je to vhodné" je zhruba stejně platné jako "vhodné na stůl" - prostě nesmysl. Záleží na konkrétním užití

Stejně tak existují All in one počítače, které jsou vhodné jen na prohlížení webu a jiné, které jsou vybavené výkonou grafikou (např gtx 1080) na kterých si i velmi dobře zahraješ. Myslím že informativní hodnota mého postu je zcela totožná s informativní hodnotou dotazu.

to je fakt, jak se z do lesa volá....

to jako by ses ptal třeba na názor na skůtry.... někomu to vyhovuje, jiný to nechce, prodávají se od pár tisíc až po stovky tisíc, stejně tak se liší výbava a vlastnosti....jak máme vědět jaké máš požadavky ty?

Nevím, co přesně bys chtěl vědět, ale jednoduše. Od nejlevnější šuntů, až po špičkové stroje, které jsou zajímavé vzhledem, elegantní a jednoduché. Jako iMac, Dell, Lenovo.