All in one

Zdravím.
Zhánam si do cimry novy PC a z dôvodu nedostatku miesta som sa rozhodol pre konštrukciu all in one(zabudovaný celý PC V monitore).Bude slúžit iba na prehliadanie netu a preto kludne bude dostacovat intel atom n270,1gb ram, alebo nieco pod., monitor aspon 20".
Ale problem je v tom, ze na tento stroj by som chcel ubuntu a takmer vsetky e-obchody ponukaju tieto PC uz z nainstal win a nemienim zbytocne platit za licenciu ktoru nevyuzijem.V niektorych ponukaju tieto PC i bez OS avsak cena i vykon je na takyto stroj zbytocne premrstena(cca od 17K+)
Ak mate niekto dobry tip na tento druh PC, bez OS a co najnizsiu cenu (max.13 000kc) tak Vam budem vdacny za kazdu radu.

Odpovědi na otázku

kup to na ebayi

jinak: AIO je pekna blbost akorat s tim zkusis
jediny AIN povedeny vyrabi Apple

skus si pozrieť toto:

http://online.asbis.sk/asus-eee-top-et2010p-atom... ...

cenu, ktorú vidíš nerieš, ak máš niekoho kto sa môže zaregistrovať, tak potom je cena aj s daňou podstatne nižšia.