» Poradna » Web a internet

AliExpress

Zdravím, chci se zeptat, mamka má nějaky Asus Zenfone 3 ( asi ) a nainstalovala si tam appku aliexpress, a za boha mi tam nejde dát čeština, prostě není v nabídce, nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

Naučit se anglicky

Proč mi dáváš takové odpovědi?

proč se tak blbě ptáš ? Proč myslíš že v aplikaci Aliexpress není možné zapnout češtinu ? Přemýšlej..

Na blbou otázku blbá odpověď, to nevíš? Tak logicky, Aliexpress je čínský portál, takže nevím, proč očekáváte přítomnost češtiny. A kdyby tam byla, tak ji najdete v nastavení aplikace.

Tak logicky...pro Vaši informaci, čeština tam ještě nedávno (z mého pohledu) BYLA! A s ní ještě cca 50 "nesvětových" jazyků. Sice strojově přes překladač, ale když nebyl člověk hotntot, tak pochopil vše. A k tomu čínskému obchodu. Zase "pro chytré lingvisty"...až se budete hodně nudit, tak si tam můžete vyhledat i české prodejce/obchodníky. A aby to byla dostačující odpověď pro Vás a Vám podobné mluvící skvěle anglicky...využijte toho a schválně si vyhledejte počty zákazníků z konkrétních zemí. Mezi největší odběratele samozřejmě patří Rusko apod. ale naše "malá" zemička je na jedním z předních míst, co se do počtu na jednoho obyvatele týká. A pokud tomu nevěříte, tak si zajděte na některé poštovní Depo na vánoční brigádu!!! Některé adresáty budete z druhého konce republiky budete znát jménem, jak často objednávají a o čínském písmu se Vám bude v noci zdát! ČR je jedna z největších zákazníků. Zatím... než nám "napaří" clo.A ještě něco... nevím jestli v aplikaci, ale "normálně" šla ještě nedávno čeština nastavit až po registraci. Tak snad to zase nezměnili. A TO JE DLE MÉHO SLUŠNÁ ODPOVĚĎ na původní dotaz. A jde toi bez arogance, povyšování apod. pane JackBrno!

Otázka byla snad jasná.

Appka AliExpress NEMÁ v nastavení češtinu, proto jí tam opravdu nenajdeš a nenastavíš a ta předchozí odpověď je proto nejpřesnější. Případně může mamka používat ruštinu, němčinu, či některý jiný jazyk, který je v nabídce.

ono Aliexpressu by se jaksi těžko vysvětlovalo že by jejich app měla být česky když ČR má tolik obyvatel jako jedno jejich okresní město a nakupuje u nich jen zlomek promile zákazníků z čech.. Navíc kdo nakupuje v zahraničí by měl mít aspoň pasivní znalost angličtiny..

No jeden chytrý promluvil

Myslím, že se by se všichni tady divili, kolik zakázek má Aliexpress z ČR! Akorát velmi malé procento píše recenze. Asi právě i kvůli Aj.

Není to česká aplikace.

Jak co s tim, normalne jej objednaj prekladatelku. To je dnes zas hitparada, priam olympiada idiotov.

Takhle může odpovědět jen debil a duševně zaostalej zakomplexovanej člověk. Sice ta otázka vám připadá hloupá, ale ten pisatel se ptá slušně. Vyučuji práci na pc a takových otázek dostávám mraky. A kdybych odpovídal tak jako vy, Tak si s výukou ani neškrtnu. To svědčí o vaší inteligenci. Ne všichni jsou tak (chytří)jako vy. Psáno pro všechny blbé a stupidní odpovědi.

jazyk se nastavuje podle telefonu, jestli ne, nastav to v nastaveni, ale jako ten shop je anglicky a i ty veci se tam jmenuji anglicky a proste vsechno je anglicky, jestli neumite ani slovo v aj, tak to nedopadne dobre.

aha, tak tam cestina neni, ale druha cast prispevku plati

Mám chytřejší odpověď: Nepoužívej aplikaci, tam jde jen pár světových jazyků ale jdi přes www. V pravo nahoře si navolíš překlad do češtiny. Google je mocný...

Takhle může tazateli odpovědět jen debil a duševně zaostalej zakomplexovanej člověk. Sice ta otázka vám připadá hloupá, ale ten pisatel se ptá slušně. Vyučuji práci na pc a takových otázek dostávám mraky. A kdybych odpovídal tak jako vy, Tak si s výukou ani neškrtnu. To svědčí o vaší inteligenci. Ne všichni jsou tak (chytří)jako vy. Psáno pro všechny blbé a stupidní odpovědi.