» Poradna » Web a internet

Aliexpress

Dobry den, mam problem s pmatbou na aliexpress.... Vse funguje normalne ale pri platbe po zadani platebni karty mi vyskoci ze je problem s internetem.... Zkousel jsem vse nekolikrat opakovat a vzdy to same - internet ale bezi normalne a na tu samou kartu jsem jiz hodnekrat nakupoval.... Nevi nekdo co s tim? Dekuji za radu

Odpovědi na otázku

Pokud platis z prohlizece, tak zkus vymazat cache.

Relativně brzo mi končí karta. Chce to po mě při každé platbě znovu zadat čas expirace. I když ten čas zadám, tak to nereaguje, nejsem schopen zaplatit. Když ale v téhle fázi skočím do seznamu objednávek, tak tam vidím neuhrazenou objednávku a možnost to zaplatit, kde už to funguje. Je to sice jiný problém, ale taky při placení kartou. Můžu poradit akorát tohle. Tvůj problém jsem neviděl. AliExpress ale nepoužívá nějakou cizí platební bránu, tak mi to moc nedává smysl. Zkus udělat screenshot.