» Poradna » Web a internet

Aliexpress

Dobrý den,Objednala jsem si na aliexpressu šaty a Nevšimla jsem si velkého poštovného a tak jsem objednavku zrušila. Vrátí se mi peníze? Byly asi 3 dny v blokaci ale ted zmizeli. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

A komunikovala jsi s prodejcem?

Ne . Mám to zkusit?

Řekl bych, že to mělo být to první co jsi měla udělat bezprostředně po zrušení objednávky. Minimálně by to byla slušnost.

pokud uz nebyl obednavka zmenena na odeslanou tak ano, trva to vetsinou tak tyden nez se ti penize vrati

Vy jste poslala peníze předem? Jestli ano, chyba. No a tady vám asi těžko na vaši otázku dá odpověď za někoho, kdo ty vaše peníze má.

nechapu proc reagujete kdyz nemate ani tuseni jak aliexpress funguje

Aliexpress peníze drží dokud neuplyne ochranná doba pro dodání nebo dokud nepotvrdíš, že jsi zboží obdržela. Není třeba komunikovat s prodejcem ani dělat nic jiného. Pokud jsi objednávku zrušila před odesláním zboží, Aliexpress ti peníze automaticky vrátí. Jen to nějakou dobu trvá, než se to na účtu projeví (řád dnů)

Tak děkuju moc😊