» Poradna » Ostatní

Aliexpress

Dobrý den, mám takový dotaz. Objednala jsem si na Ali zboží, ale poté jsem ihned objednávku zrušila, spletla jsem velikost. Objednávka byla tedy zrušena. Ale na účtu jsem zjistila, že mám na peníze blokaci, tudíž, že zítra odejdou z účtu. Jak to teď mám řešit? Pošlou peníze zpět bez problému? Nebo jsem o ně přišla?

Odpovědi na otázku

Bez do banky a zruš to. Co jiného. Případně snad mají i nějakou linku o víkendu. Karty se kradou pořád.

podle mne to prostě chvilku potrvá, než si to Alík vyřeší s bankou. Takže bych v klidu počkal do zítra, kdy je pracovní den.

Děkuji. Teď jsem se podívala pro jistotu na účet a blokace zmizela. Takže v pořádku. Zbytečná panika. :)

Aliexpress je v tomto smeru velmi slusny. Penize navic neposle okamzite prodejci, ale az v okamziku, kdy skonci odpocet na doruceni nebo dokud nepotvrdis, ze zbozi dorazilo. V opacnem pripade ti posle penize zpet.