» Poradna » Web a internet

Aliexpress zobrazování košíku

Zdravím všechny a mám takovou technickou otázku…..Vždy, když přejdu na stránku aliexpress.com, tak i když nejsem ještě přihlášený, ukazuje se mi nahoře ikona košíku s počtem zboží, které v něm mám připravené, a po rozkliknutí (stále ještě nejsem přihlášený) se normálně ukáže celý obsah košíku. Nejde to nějak nastavit, aby se toto všechno ukazovalo až po přihlášení? Nechci, aby si každý, kdo přijde na ten počítač po mně, mohl prohlížet, co tam mám připravené na případné objednání.Předem děkuji za rady a tipy…..

Odpovědi na otázku

Věci na objednání si ukládej do wish-listu (srdíčko). Tam to vyžaduje přihlášení. Košík je opravdu jen na těch 5 minut než tam naklikáš všechno co chceš. A upřímně řečeno..já všechno kupuju po jednom.

Objednávej na svém PC nebo mobilu. Na sdíleném si vždycky zaděláváš na problém.

Áaaaaha, děkuji za odpovědi. O tom "wish-listu" jsem ani nevěděl, nejsem tam zatím ještě dlouho, tak toto asi budu používat. Z toho wish-listu se to pak dá rovnou koupit a nebo se to ještě pak před koupí přeuloží do košíku? Já si to vždy jednotlivě poukládal do košíku, abych to měl někde připravené, a pak jsem se teprve postupně rozhodoval, co koupím a co ne a podle toho jednotlivě kupoval a nebo zase mazal. Díky za ten tip....Jinak svůj PC nemám, používám rodinný u nás doma. Přes mobil jsem zatím ještě nic nekupoval, nějak k těm "founům" nemám důvěru, tak třeba někdy. Taky díky za odpověď.

Však si to vyzkoušej...wish list je jen seznam kde tě to po kliknutí přesměruje na tu stránku produktu úplně stejně jak když si ji otevřeš z hledání. Takže pak nastupuje stejný postup - do košíku, koupit. Nebo koupit rovnou (jak jsem říkal - já se rozhoduji o věcech ve wish listu a pak kdyžtak rovnou po jendom kupuju)

Vyzkouším, ještě jednou díky..........