Alienware Aurora R3 - Dostatecny pro stream na Twitch?

Dobry den, chtel bych zacit streamovat na Twitch.com a nyni jsem v procesu vybirani spravneho PC. Mam moznost koupit Dell Alienware Aurora R3 za slusnou cenu a myslim si ze je dostatecne vykonny na stream aspon 720p/30fps, ale i presto bych byl rad za jakoukoli radu nebo zkusenost.Specifikace PC:Dell Alienware Aurora R3 Processor|Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (architecture: x64; 3401 MHz)Physical memory|8,0 GBDisk|ST32000641AS (2 TB)Video|NVIDIA GeForce GTX 560Ti Operating system Microsoft Windows 8.1 Pro Alienware High-Performance Liquid Cooling, AlienFX Color

Odpovědi na otázku

čo sú slušné peniaze? zisti či je to naozaj verzia bez K.gtx560ti je slabota, musel by si kúpiť novú, už len kvôli hrám.vďaka shadowplay vieš streamovať aj s pentiom. v minulosti grafiky nevedeli nahrávať/streamovať obraz v reálnom čase a všetko sa riešilo cez procesor, ktorý musel mať dostatočný výkon na to. od rady gtx600 to už robia grafiky samotné a dopad na výkon je do 5%, čo je nič. kedy to umožnilo amd, to netuším...a na stream potrebuješ hlavne poriadný internet. 2Mbps by som povedal, je absolútne minimum pre rozumnú kvalitu bez prerušovania vysielania

Za 10 tisic. Je to primo intel 2600 bez K. O grafiku mi nejde, nebudu stremovat graficky narocne hry takze si myslim ze mi to bude stacit. O internetu vim, mam 5mb upload uz zarizeny.