Alice na Voodoo 1

Nebojte sa - nepytam sa ci sa da rozbehnut American McGees Alice na Voodoo 1 (to som uz vyriesil a aj to funguje). Jedine co ma trapi su graficke chyby, ktore na Voodoo 1 robi aj Quake III Arena. K tomu aby som ich opravil potrebujem OpenGL 2.1 pre 3DFX Voodoo. Kedysi som ho mal a aj to fungovalo. Lenze vsetky odkazy na yahoo aj google vedu do www.3dfx.com, ktora uz neexistuje a na www.x3dfx.com ani na www.voodoofiles.com tuto verziu najst nemozem (najnovsie drivery s podporou pre Q3 nefunguju NIKOMU koho poznam). Nema nahodou niekto "OpenGL 2.1 pre 3dfx Voodoo"?

Odpovědi na otázku

Zkus guru3d.com nebo http://www.savagenews.com/drivers/drivers.html, mozna neco najdes.

Neni to tam

Jaj A ten glSetup nebo co jsi zkousel?

Uz som to nasiel cez google. Ten glsetup nefunguje tak isto. Ale toto urcite pofrci. Mozno si to nahram na stranku a ak to dakto bude potrebovat, moze stahovat.

Google je zaklad - jak to neni tam, tak uz nikde

Ono to ma 88 MB?

glSetup? Pokud vim, tak jo, ale da se stahnout malej installer, kterej si otuka HW a pak stahne jen to potrebny.Ale mezi nama - radil jsem to jako posledni zachranu, me to totiz nikdy nefungovalo Pokud mas moznost sehnat si normalni drivery, udelej to.

Najnovsi GLSETUP vobec na Voodoo1 a 2 nejde (mozno na Monster a 3D blaster ano) - skusal som to. Ja niekam uploadnem tento subor ktory urcite funguje a dam vam link.

www.tretiaef.szm.sk/files/opengl2.exedufam ze to bude fungovat.