» Poradna » Programy

Aky soft na prevod avi do dvd pouzivate?

Aky soft na prevod avi do dvd pouzivate? Napiste ake mate skusenosti. Diky

Odpovědi na otázku

The FilmMachine. Mně to stačí...M.

VSO ConvertXtoDVD (nebo tak nějak). Zkušenosti mám dobré.

ten vyzera super. diky za radu

Zaujimavo postavena otazka.Teraz neviem, ci sa zaujimas o encoding alebo authoring?Obe v jednom ti urobi napr. aj SONY DVD ArchitectIba encoding napr. Adobe Premiere, Sony Vegas, Pinnacle, ...authoring este napr. DVD Encore

VSO-ConvertXtoDVDje to fajn program. nemám s ním problém. Skús ho

Nero 7 premium-Nero vision 4

DVD movie factory 3-4-5-6 od Ulead je nejlepší a jednoduchý program pro převody a mastering dVD

Cyberlink DVD suite. Veliká spokojenost, kvalita prvotřídní. Nebo Nero Vision 6. Ten mi osobně přijde horší.