» Poradna » Programy

Aky program na defragmentaciu

caute,aky program by ste odporucili na defragmentaciu disku a preco? Ja pouzivam Norton Speed disk, celkom rychlo defragmentuje a pride mi lepsi ako klasicka utilita vo WinXP. Mam Win XP NTFS

Odpovědi na otázku

Ja bych doporučil O&O Defrag professional podel mě je fakt dobrej nabízí hned několik módů pro různé stupně defragmentace a místa na disku má příjemné rozhraní a je na něj dostupná čeština na cestiny.cz podle mně je tento program možná i ta nejlepší volnba.

Speed Disk je dobry. Svuj ucel splni. A taky si myslim,ze je rychlejsi nez windows defrag v XP.

O&O Defrag