Aky pevny disk?

Pani a damy, aka znacka pevnych diskov je momentalne najlepsia???
Dakujem

Odpovědi na otázku

Som zabudol, mam na mysli pre rozhranie PATA.

PATA žádný

Poradte mi, ake auto je najlepsie? Myslim stvorkolesove.

Mas pravdu, ak dotycny ti dokaze zodpovedne poradit, ja mu poradim z diskom.

To které umí i létat..

Nevadí, že neuviedol bližšie podrobnosti. Predpokladajme, že ako my, tak aj on potrebuje spoľahlivý, rýchly a dostatočne veľký disk, za dobrú cenu, pokiaľ možno so zárukou 36 mesiacov. Preferované značky sú WD a Samsung (ten ale u nás vo verzii ATA nemajú), takže WD 500 GB (záruka 24 mes.) za 2 250 SKK s DPH.

www.agem.sk ...

záruku 36 mesiacov má WD 320 GB za 1 680 SKK s DPH.

www.agem.sk ...