» Poradna » Programy

Aky MP3 HDD prehravac?

Cafte!Aky MP3 HDD prehravac?Potreboval by som: kapacita okolo 20 GB, USB mass sorage, line in/out, MP3, wav, ogg USB host (na fotky na dovolenke), nabyjanie cez USBneni nutne ale by zisla externa baterka, graf display.Pozeral som na IRIVER H320Co Vy na to resp. aka alternativa?DakujemLaci

Odpovědi na otázku

http://www.pixmania.com/cz/cz/99739/art/sony/mp3-... je moje alternativa ale myslim, ze nama oggy me to teda zastak nevadi

Zjisti si co nejvíce o H 320 a zjistíš že neuděláš s jejím výběrem žádnou chybu.alternativa jistě existuje, ale tahle multi banka je fakt skvělá.

Ten Sony  toho umí teda  dost málo. Ale moc jsem nehledal.