» Poradna » Programy

Aký mikrosystém si mám kúpiť

Prosím kto mi vie poradiť, ktorý mikrosystém si mám kúpiť. Rozmíšľal som o PHILIPS MCM 700. Ďakujem

Odpovědi na otázku

Cokoliv od Onkyo, Denon, Yamaha, JVC v ceně nad cca 9000,- Kč hraje v této kategorii výborně.
Ten Philips jsem slyšel jenom v obchodě, ale zvukově je o třídu níž, než výše uvedené.
Pokud ale nejsi náročný posluchač, tak budeš asi spokojený i s tím Philipsem a ušetříš. Rozhodně hraje líp, než nějaké domácí kino do cca 15000 Kč.

Ďakujem za tvoju odpoveď. Nevieš mi náhodou povedať či je možné sťahovať z MP3 mikrosystému ak má USB vstup ako PHILIPS do MP3 prehrávača MPtrojky?

ONKYO,YAMAHA...sú určite skvelé mikrosystémy. Ale sú veľmi drahé. PHILIPS MCM 700 stojí v NAYke 6999 SK tj. cca 5800 KČ. YAMAHA a vyššie spomenuté tie kvalitnejšie stoja od 12.990 SK. tj.cca 10.500 KČ. to je pre mňa veľmi drahé.

Nahrávat na flešku asi nepůjde. Na to máš PC.
A ty ceny jsou i lepší. Například ONKYO – CS-315 S 7650,-Kč
(www.mp3market.cz ...