Aky LCD na Photoshop - 19" a viac, stredna trieda

Ahojte, rozhodol som sa ze konecne opustim Eizo CRT a prejdem na nejake LCD.
Aj tak sa zbytocne snazim s kopu detailov a ludia to na LCD ani tak nevidia

Vyuzitie
- 80% Photoshop (we design, nie print)
- email, web, atd
- hry vobec nehram (odozva teda nie je klucova)
- filmy pozeram zriedka

Mate nejaky tip?

Odpovědi na otázku

preco nezostanes verny znacke eizo? www.sysnet.sk ... je to sice len TN panel ale na web design myslim uplne staci.

Eizo je super, ale mnoho ludi ma odraduje od TN panelov....

Chvalia NEC 20WGX2, ale troska mi vadi ze nema nastavitelnu vysku :(

v této cenové relaci nepořídíš nic lepšího - pokud se cenově pohybuješ kolem toho NECu.
Za kvalitu ručím. Máme ho už asi rok a půl a další je na cestě.
Jasně výška není, pivot není, ale kvalita je.

A ked smiem vediet na co ten NEC pouzivas? Mna fakt netrapi odozva a podbne veci, hry nehram, filrm si pozriem raz za cas.... fakt jedine co ho chcem je web design, ani print nerobim..

grafika, fotky, retuše, web, občas i ty hry či filmy
výborné pozorovací úhly, po kalibraci skvělé barvy; přechod z CRT téměř neznatelný

dakujem za tip, ten Nec ma laka, vela ludi ho chvali

TN-ko od EIZA opravdu není určeno na foto-grafiku. Volil bych EIZO s S-PVA.

EizoKlika

muzes mi dat nekolik kladnych argumentu proc v dnesni dobe porizovat 19" ?

kup si radsi 22" nebo 24" (w2408h) - TN a budes nadmiru spokojen. Prene se te dto do uplne jine dimenze a poznas co je efektivni prace s photoshopem a cimkoliv jinym na FullHD monitoru s 24" obrazovkou

Pokud to ma mit aspon trochu verne barvy, NESMI to mit TN film. Tudy fakt ne!!! :o(((((

nie ja som to myslel 19" a viac..

pri velkych rozliseniach ale budem mat problemy s tabeltom, zachytit pixel na graphire2 pri 1600x1200 ... no to ziadna sranda nie je