» Poradna » Programy

Aký jenajlepší mp3prehrábvač na pohon AAA by ste doporučili?

Aký je najlepší mp3 prehrávač na tužkové baterky typu AAA s diktafonom s podporou pre mp3, wma a uz neviem aké su to tie dalsie formáty , line in, s dlhsou dobou hrania okolo do 3500Sk?

Odpovědi na otázku

tie dalsie formaty jsou OggVorbis (rozhodne lepsi nez wma, navic nezatizeny drahou implementacni licenci) a Flac (bezztratovy format, rovnez nezatizeny licenci)kazdopadne zkus vybiraz na zbozi.seznam.czproste zadej "MP3 OGG AAA" cenu si nastav od 1000 do 6000 plus minus ...a moznosti budes mit dost ... http://zbozi.seznam.cz/

oprava:http://zbozi.seznam.cz/ o zive je ale hloupe, proc orezava odkazy ?? proc je proste nezkrati na text "odkaz" a odkaz primo nezaradi do stranky s rel="nofollow" ??

MAL SOM PODOBNY PROBLEM KEDYSI, A BEZ DALSIEHO VAHANIA SOM ZOBRAL EMGETON E2 CULT. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vdaka za link a emgeton, no ja by som skor chcel niečo okolo 2GB.