» Poradna » Ostatní

Aký je to film (scifi)

Zdarek.. nevie niekto ako sa vola tento sci-fi film? Pamatam si z neho nasledovne: kozmicka lod preletela pomedzi prstence Saturna (myslim ze aj narazila do nich), jednemu clenovi posadky ako drzal riadenie sa ruky odtrhli a bolo vidiet ze je to robot - telo odletelo dozadu...viac si napamatam ale bezalo to to niekedy v polovici 80-tich rokov normalne u nas v telke..
Diik za tip

Odpovědi na otázku

nebyla to Zkouška pilota Pirxe ?

Potvrzuji ano "Zkouška pilota Pirxe" na 185 %

Dobře, dobře...tak dám těžší otázku: rozlétnou se dveře finančního ústavu a dovnitř vběhnou dva chlápci. Jeden zakřičí: Tohle je přepadení! ....nevíte z kterého to je filmu?

diik je to ono !!!

teda, teď jste mě překvapili, vůbec jsem netušil že je něco z Pirxe natočenýho... (knížku jsem samozřejmě četl - několikrát - je to úžasně lidsky pojaté sci-fi... inu Mistr Lem se nezapře )