» Poradna » Programy

Aky je najlepší PHP editor ? A prečo ?

..bohuzial tu nefunguje vyhladavanie, tak sa mozno pytam aj nieco co uz tu bolo...

Odpovědi na otázku

Docela dobrej frajer na úpravu webových stránek všehomíra je Macromedia Dreamweaver 8.

nejlepsi je textovy editor a odkomentovane radky, tim se to naucis nejlepe

zend studio

Doporučuju PSPad. Mám ho vyzkoušený. Podporuje hodně jazyků takže i když se píše více jazycích, tak je to přehledné. Má přívětivé uživatelské prostředí a rozsáhlý našeptávač klíčových slov. Nemůžu si ho vynachválit.