» Poradna » Programy

Aky Instant Messenger

Od messengeru potrebujem: Jabber, ICQ, RSS, Weather, OSD,TabS, stabilitu a zopar moznosti na zmenu designu.

Odpovědi na otázku

miranda :)

prave Mirandu chcem vymenit.

no tak pak trilliana...

proc chces menit mirandu?

Trillian

Co tak PSI?

Trilian nebo QIP

kdyz chcete prejit z mirandy, tak doporucuji prejit na novejsi mirandu :)

hehe... s tim se da souhlasit :) pripadne vyzkouset nejakej z hotovych miranda packu :)

He, he mám komunikační program ICQ 5.1, sestavení 3000 CZ, a jsem spokojenej, no!