Aky disk ?

zdravim ....chcel by som si zadovazit nejaky vacsi HD ...poradite nejaky tichy a vykonny ....(znacka)

Odpovědi na otázku

Mam WD,Seagate a Samsung.

Dalsi by som kupil Samsung. Cena,je tichy a spomedzi ostatnych ma najnizsiu teplotu.

Najhorsie mi pripada WD, je to ale subjektivny nazor.

rozmyslam ze kupim seagate dufam ze urobym dobre.....

Daj pozor na cast vyrobkov SG 7200.10,mali domrdany firmver,najdes to kdesi na dsl.sk

mna by zaujimal ten SEAGATE 7200.12 ma slusne vysledky dokonca najrychlejsi a rychlejsi nez RAPTOR ale tomu zas neverim, co si Vy myslite o tomto disku? Rozmyslal som nad SAMSUNGOM tiez, ale teraz mam dilema...

zásadne len Seagate
Ber, pokiaľ možno, len s jednou platňou (sú tichšie a menej hrejú). Špecifikáciu nájdeš na stránke výrobcu.

www.dsl.sk ...

No čo? Každý výrobca má občas zlú sériu, ale prepáliť firmware na novú verziu po troche googlenia je ľahšie, než potom riešiť problémy s prehriavajúcim sa alebo hlučným diskom.

BTW týka sa to len série 11, takže je dosť možné, že už tieto disky nebudú ani v predaji. Ja som kupoval ešte nedávno a firmware mám 3.AAC