» Poradna » Programy

Aky antivirus pre win98(se)?

Zdravim,
potreboval by som zistit aky antivir je pre win98 najlepsi(samozrejme s aktualizaciami).
Nod32 uz tusim nema aktualizacie,avg tiez nie, avast som
skusal(4 home)-zacal som insatlova,no potom sa zacal odinstalovavat,
pocul som uz neco o ClamWin ale neviem co este existuej a je dobre.
Vdaka za rady

Odpovědi na otázku

W98 jsou sami o sobě děravé jak cedník a antivir to nijak výrazně nezachrání.

ano pravda,ale aj tak by ma zaujimala odpoved

Nejlepsi je vymyslet hypoteticky problem a pak zabijet cas jeho resenim. Az to zjistis, zajimalo by mne jaky antivir by byl dneska nejlepsi na W 3.11 - to pro pripad, ze by ses dal nudil.

Pochybuju že se nějaká antivirová firma zaobírá podporou pro W98. Majkrosoft skončil s podporou a aktualizacemi pro tento systém někdy v roce 2006.

Ted se dívám na stránky Avastu a .....

Systémové požadavky - avast! Home Edition
Pro počítač s operačním systémem Windows 95/98/Me: PC 486, 32 MB RAM, 50 MB volného místa na pevném disku

A doufám, a to Doufám, že znáš, a to že znáš, tohle, a to no tak, více viz. tady: http://www.winpack.org...
Mozilla FireFox, asi nějaká verze 3.55, asi nějaká verze CZ, v Operačním a to v Operačním systému Microsoft WINDOWS 98 SE, ais nějaká verze CZ, docela, a to docela, dobré, ne a nebo, ne co?

Nebo a to nebo, tohle, a to no tak, více viz. tady: http://www.winpack.org/view.php... ,taky, a to taky, docela, zajímavé, tedy, abych tak, řekl, prostě no!

Na dnešní požadavky už win98 nestačí. Takže pokud náhodou máte starý počítač, na kterém win98 máte a nemůžete nahrát alespoň Win2000, doporučuji ho vyhodit. Žádný jen trochu moderní program už na 98 neběží korektně. I když i těm win2000 končí podpora v červenci 2010...

Na Windows 2000 to s podporou programů nebude tak slavné. Já jsem na něj nemohl nainstalovat prohlížeč Google Chrome.

daj si Xpcko, to sa da napachat do kadzdeho kompu. Ja som ho po tuningu pozival aj na notebooku s pentium 233 a 64mb ram.

v prvom rade dakujem za vese reakcie,
na ten pc nic ine ako win98 nejde,(mozno nejaky ten linx-gentoo...,to ale...),ja mam na svojom pc wi xp,toto neni moj,
a len som chcel aby to bolo aspon trochu chranene ale ta podpora nic moc,este raz dakujem a prajem pekne Vianoce

... no jak je připojený na internet - pevná, kabelovka, WiFi, mobil? Má to Data Fax Modem, nebo je ethernet na základní desce?

KECAS! Napis sestavu ktera by byla schopna hostit jen W 98.

Nevím, no, na Operačním systému Microsoft WINDOWS 98SE, asi nějaká verze CZ, a se 4 GigaBajty Operační paměti DDR2-RAMky, tedy, a to tedy, přesně, a to, tedy, přesně, s 2x2 GigaBajty Operační paměti, DDR2-RAMky, na Frekvenci, asi tak, 800 MHz, (Efektivně, se zpožděním CL4, značky, A-Data, mi ten, a to mi, ten, Antivirový program, Avast 4.8 Home Edition, asi nějaká verze CZ, normálně, a to normálně, Funguje, i s Aktualizacemi, tak, a to tak, nevím, a to tak, nevím, jakto a to jakto, že, a to jakto-že, se, ti, po instalaci, a to, jak-to, že se ti, po instalaci, do toho, a to do, toho, OPeračního systému Microsoft WINDOWS 98 SE, asi nějaká verze CZ, hned, a to hned, odinstaloval, tedy, abych tak, řekl, prostě no!