Aku verziu ID3v2 tagov pouzivat?

Ako je to s podporov mp3 prehravacov a napr. aj DVD prehravacov? kazda mp3ojka bude mat stale aj ID3v1 tag ktory by mali zobrazit vsetky mp3 prehravace, snad, len neviem ci v2 na to nema vobec ziadny vplyv. Vzhladom na to by som rad pouzival nieco co bude standardom v buducnosti, nie len pre mp3 tagy.Mp3tag - software ktory pouzivam mi ponuka tieto verzie ID3v2 tagov:2.4 UTF-82.3 UTF-16 (predvolene)2.3 ISO-8859-1Vdaka.

Odpovědi na otázku

To neni verze, to je kodovani znaku. Viz google, idealne Wiki..