Aku PC hru 3D shooting, auta ?

Aku novu hru si mam kupit najlepsie zaner 3D shooting, auta(nepiste FarCry). Ak ale poznate absolutne bombovu hru aj z ineho zanru napiste.
Velka vdaka.

Odpovědi na otázku

Kup si časopis Beruška, mají přílohu CD-ROM a na tom je spousta her akorát tak pro tebe

american army

GTA-III, akorat toho strileni tam zas tak moc neni :)

battlefield 1942, plus datadisk desertcombat (desertcombat.com). Tam mas aj strielanie, aj auta a aj lietanie. Potrebujes internet.

hmm kdybys do toho chtel dat o neco vic chechtaku tak byt tebou koupim PS2 a na to naky jezditka jako gran turismo, bojovku jako mortal kombat deadly alliance a mam vystarano :)