Aku hru by ste mi doporucili - dx10?

Dobry den,

mal by som na Vas prosbu. Presiel som hry ako Crysis, Assassin Creed, Lost planet a velmi sa mi zapacila
kvalita tychto hier....DX10 je fakt super...nejak som vsak dosiel k tomu , ze uz nemam co hrat...a neviem
sa nejak dopatrat k tomu, ktoru hru by som si mohol zahrat. Viete mi poradit nejaku Vasu oblubenu
s dobrym grafickym spracovanim - naj DX 10?

Hellgate London...ma moc nechytilo a ani Unreal Tournament 3 ci Bioshock.....ma nejak nenadchli.

Naj bolo asi ten Lost planet a Assassin Creed...

Co hrate teda Vy? Dakujem

Odpovědi na otázku

spitfire

Doom 2 :)
Ale ten nepodporuje zadnej DirectX

Age of Conan