» Poradna » Programy

Aku comp ma Bill Gates?

a este aky moze mat rychly internet?

Odpovědi na otázku

kdysy řikal, že 640KB paměti stačí každému .... takže takvou nějakou ram by mohl mít, ale CPU nevím...

to tak to ma mozna tak v hlave, ale bezej mu na tom XP

a optickej kabel zavedenej do r*t*

Ja si myslim ze ziadny, lebo keby mal tak by to psychicky nevydrzal, tazilo by ho svedomie Ale mozno ma nejaky apple

podle me SuSe nebo Debiana, aby mohl trosku pomoct hochum z IT v Mnichove.

ja myslim ze ma jen kalkulacku s procesorem 6,9Ghz 1024MB RAM, Ge force- SLI a modul pro pripojeni pres CDMA;)

To neviem, ale viem, že v obývačke má akvárium s veľrybou a potápačom. Tiež viem, že má veľmi dlhé a veľké auto.

Obrovský. Asi jako kamión.

Pořádná Poradna |  |

Miniaturní, v hodinkách s mini wokýnkama. Proto má tak tlustý brejle.

no já si myslím, že má OS2 , jelikož má pořád depku z toho, jak mu jeho OS padá.....:) sir Turbis

Asi MAC a běží mu tam linux. Aby měl přehled a inspiraci.