Aku ATI? Radeon 9000 vs Radeon 7500

Chcel som si kupit ATI Radeon 7500.Ale teraz ked je na trhu Radeon 9000, neviem sa rozhodnut co kupit.Okrem ineho, neviem ako bude slapat pod Linuxom Red Hat 7.3, ktory ma podporu Radeon 7500.

Odpovědi na otázku

ked mas preniaze, tak kup urcite 9000. co sa tyka linuxu, tak nedavno niekde pisali, ze ati uviedlo oficialne drivery na linux, ale bol to tusim Radeon 8500, co by vsak mohlo naznacit, ze by mohlo byt to iste aj pre 9000ku.

Určitě 9000. Není co řešit - ohledně Linuxu teda přesně nevím - ta zpráva byla na www.svethardware.cz. Ale rozhodně 9000 technologicky je to úplně jinde.

Na ofic. strankach ATI jsou ovladace i pro R9000! Ale z vlastni zkusenosti musim rict, ze R9000 jeste neni zdaleka odladena !