» Poradna » Windows (a jiné OS)

Aktulizace W10

Zdravím,předem zdůrazňuji, že tomu nerozumím a jistě je to pro znalce primitivní dotaz.Provedl jsem aktualizaci W 10.Při první otevření PC se mi zobrazí černá obrazovka:Press F1 to Run SETUP;Press F2 to Contunue.Když dám F1 zobrazí se mi:https://ctrlv.cz/S2pp,co s tím.Při F2 se otevře W 10 v původní podobě.Co s tím, můžu nějak nastavit to F1.Děkuji za trpělivost a ocení každou radu, Vlastimil

Odpovědi na otázku

V BIOSu máčkni postupně klávesy F9, Enter, F10, Enter, hotovo. ☺

zanes to niekomu co tomu rozumi.