» Poradna » Web a internet

Aktuální verze Firefoxu nepodporuje provádění a přijímání hovorů ve Skypu pro we

problém popsán v titulku

Odpovědi na otázku

Dík za info.

Vidím, že jsi pobaven. Zkusil bys i poradit?

To je příspěvek do blogu, ne do Poradny.

Poradit co s tím bys nezvládl?

Toto je Poradna a odpovídá se tu na jasně položené otázky podložené dostatkem informací.Tvůj příspěvek je jen konstatování - typický příspěvek do blogu, oznámení ostatním. Žádná otázka - není na co odpovídat (stejně chybí podstatné informace).

Je vidět, že tohle není profesionální poradna. Na takové poradně by totiž radící snadno poznali, že nejde o oznámení, že uživatel chce s něčím pomoci.

Typický OOO BFU:"profesionální poradna"Profesionální poradna = placená.Požádej o tuto službu provozovatele Skype = MS.Určitě Ti rádi vyhoví. Levné to nebude.

Sice se oháníš zkratkami jako profesionál(dobrý profesionál píše tak, aby mu co nejvíce lidí rozumělo), ale očividně ti uniká, že slovo profesionál, má dva významy. Ne jen to, že se člověk něčím živí.

ano chodí se tu s dotazy, ale občas i s oznámením. Tady těžko hledat v textu náznak dotazu, že by jako jen zapoměl udělat otazník ( ? ), což někdy některým vadí.

Předpokládám, že když tady někdo založí diskusi, tak si přečetl, že jde o poradnu(a ne např. blog), tudíž logicky, chce s něčím poradit. A když si přečte jen náměty poradny, tak v nich otázky moc nejsou(ty jsou obvykle až v popisu problému).

Tohle je viditelné zdělení že verze ve firefoxu atd, pro jistotu potvrzená. Leckdo sem přijde oznámit třeba špatné aktualizace, takže nic nového. Někdo třeba oznámí že nebude přes víkend Vodafone linka v provozu, což uvítám a poděkuji. FF nemám tak jsem neměl důvod příspivateli děkovat za informaci.

Aby to fungovalo, musíš podvrhnout identifikaci prohlížeče na nějaký podporovaný (např. pomocí doplňku User Agent Switcher).

A nebo se vrátit na přechozí verzi Firefoxu a následně zablokovat automatické aktualizace ve Firefoxu.